KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13418210
nr 1341 8210
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på duk, 38x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:54:29
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)